Nesibe Aydın Sanat Akademisi 2017 Sanat Yaz Okulu Veli Bilgilendirmesi

Nesibe Aydın Sanat Akademisi Sanat Yaz Okulu 12 Haziran – 23 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Sanat Yaz okulunda derslerimizin tamamı Sanat Akademisi binasında yapılacaktır. Öğrencilerimizin grup öğretmenleri bulunacak; bu öğretmenler spor ve sanat dersleri sırasında öğrencilerin takip ve sorumluluğunu yürüteceklerdir.

Sanat Yaz Okulumuzda üç öğün yemek verilecektir. Yemek servisi havaların uygun olduğu günlerde açık havada yapılacaktır. Öğle yemeği sonrası, tüm öğrencilerimiz için dinlenme saati planlanmıştır. Anasınıfı öğrencilerimiz kendilerine ayrılan alanda uyku saati ile dinlenmelerini yaparken diğer öğrencilerimiz kitap okuma, masal anlatma ve düşünce paylaşımı, film-belgesel izleme gibi fiziksel aktivite gerektirmeyen etkinlikler yapacaklardır.

Tüm yaş grubu öğrencilerimizin Sanat Yaz Okuluna mutlaka bir sırt çantası ile gelmeleri gerekmektedir. Öğrencilerimiz, spor ve sanatla uğraşacakları için yedek kıyafetleri, yedek ayakkabıları ve beyaz önlükleri olmalıdır. Kız öğrencilerimizin tayt ya da eşofman, diz üstü etek, rahat bir body varsa patik getirmeleri gerekmektedir. Erkek öğrencilerimizin eşofman, rahat bir body varsa patik getirmeleri gerekmektedir.

Anasınıfı öğrencilerimiz için kampet boyutunda pike takımı (pike+yastık, yastık kılıfı+çarşaf) ve alez getirilmelidir.

• Öğrenci ile gönderilen her türlü malzemeye öğrencinin adı mutlaka yazılmalıdır.

• Öğrencilerimizin devamlı kullandıkları ilaç ya da alerji durumları ile ilgili bilgilendirmelerin Akademi Müdürlüğü’ne yazılı olarak verilmesi önemlidir.

• Sağlık personelimiz tam gün hizmet verecektir.

Öğrencimizin Sırt Çantasında Olması Gerekenler;

• Yedek giysi – Çamaşır

• Yedek ayakkabı-Çorap

• Islak Mendil Nesibe Aydın Sanat Akademisi