Gitar

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Klasik, akustik, bas veya elektro gitar… tarzını seç ve gitarınla her yerde kendin ol, farklı ol! Dünyadaki en popüler, ulaşılabilir, taşınabilir, sosyalleşmeyi olduğu kadar kendi başına da keyifli zaman geçirmeyi sağlayan gitar ailesi üyeleri ile tanışmak, yetenek ve becerilerinizi geliştirmek için Akademimiz uzman eğitmenleri size yol göstereceklerdir. İlgi duyduğunuz, sizi cezbeden müzik kültürünün değişik janrlarında çalabilmek amacıyla sürdüreceğiniz bu yolculukta, bir müzik topluluğun üyesi olarak yerinizi de almak için sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Bireysel olarak 50 dakika yapılan gitar dersine başlama yaşı, enstrümanı daha etkin kullanmak bakımından 8 yaş olarak ön görülmektedir. Derslerin yapılandırılmasında, Milli Eğitim Bakanlığı programı ile birlikte London College of Music (LCM) programı da baz alınırken, kursiyerlerimizin bireysel gelişimi, gitar çalma istek ve amaçları da dikkate alınmaktadır.

Başlıca hedeflerinden gitar çalabilme becerisini kazandırmak olan dersin, beynin işleyiş kapasitesini arttırmak, her iki eli bağımsız ve eş zamanlı koordine etmek, yaratıcılığı ve özgüveni kuvvetlendirmek gibi yan kazanımları son derece değerlidir.

https://nasa.gen.tr/wp-content/uploads/2021/04/141_icerik_gitar.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
İletişim
Bağlıca, Fatih Sultan Mah. Dumlupınar Bulvarı, Kavşağı No : 1/A, 06890 Ankara
Salı - Cuma : 10:00 - 20.00
Cumartesi - Pazar : 09:00 - 19.00
0 312 418 07 78
Sosyal Medya