Yaratıcı Yazma

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Günümüzde doğru ve etkili iletişimin önemi daha da artmış durumda. Ancak unutmamak gerekir ki, kişinin kendini sözel ve de yazılı olarak ifade etmesi geliştirilebilen bir beceridir.

Bu doğrultuda, Sanat Akademisi bünyesinde yürüttüğümüz Yaratıcı Yazma derslerinin temel amacı, küçük yaştan itibaren çocukların bu yöndeki gelişimlerine destek vermektir. Öğrencilerimizi, esnek ve özgün düşünmeye yönlendirerek, alışagelmiş kalıpların içerisinden sıyrılmalarını sağlıyor, bir çeşit beyin jimnastiğine sevk ediyoruz. Onları, birbirinden bağımsız görünen nesne, olay vb. ile bağlantı kurmanın yolları konusunda düşündürterek içsel dünyalarını ve iletişim yollarını zenginleştirecek etkinliklerle geliştiriyoruz.

Akademimizdeki çalışmalar, kişiye özel veya küçük grup dersleri olarak planlanmıştır. Yazıya meraklı, hayal gücü engin çocukların yanı sıra kendini ifade etme konusunda desteklenmeye ihtiyaç duyanlar için de son derece yararlı olan programımız online olarak haftada bir kez 50 dakika olarak gerçekleştirilmektedir.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
İletişim
Bağlıca, Fatih Sultan Mah. Dumlupınar Bulvarı, Kavşağı No : 1/A, 06890 Ankara
Salı - Cuma : 10:00 - 20.00
Cumartesi - Pazar : 09:00 - 19.00
0 312 418 07 78
Sosyal Medya